Informacje

Itt járó idegen, üdvözöllek az Arctalan blogon! Az én birodalmamban, ahol minden és mindeki lehet akármi és akárki. Lépj be bátran, vesssz el a történetek között, egy iromány erejéig legyél valaki más, tudj valami mást, itt minden megtörténhet!
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: khan noonien singh. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: khan noonien singh. Összes bejegyzés megjelenítése

2020. november 26., csütörtök

Why did you allow me to live?

Hellobello! 
Cím: Why did you allow me to live?
Kategória: novella – one-shot, fanfiction, au  
Fandom: Star Trek – Khanlan – Khan Noonien Singh (2. részből) & Jaylah (3. részből)
Besorolás: drama, sci-fi, hurt/comfort, first time, erotikus beütés, a/a, smut
Helyszín: Yorktown, Föderáció
Idő: 2263 (Star Trek: Beyond eseményei után)
Leírás: Jaylah véletlenül felébreszti Khant, majd aztán vissza is fagyasztatja. 
Figyelmeztetések: Kissé OOC!
Korhatár: 18+ inkább.
Forrás: Justin Lin (3. rész) és J.J. Abrams (2. rész) rendezőknek köszönhetően. 
Terjedelem: 2431 (+110) szó
Megjegyzés: Nagyon rég jelentkeztem, ennek egyszerű az oka, hogy egyrészt az egyetem megesz, másrészt novemberben elkezdtem a NaNoWriMot, hogy az ItS-t átírjam. Azonban 29 ezer szóig jutottam el, mikor rájöttem, hogy nem egy-két hibája van, hanem több, és kezdhetem elölről, egy új koncepcióval, amit el is kezdtem, azonban a vizsgaidőszak közeledtével már nincs időm tovább írni, másrészt besokalltam a napi 1000-2000 szótól, úgyhogy lassabbra vettem a tempót vele. El fog készülni, be fogom fejezni. Ennek köszönhető, hogy végül előbb tudtam ide posztolni, még ha megint csak egy átírt történetet :D Nagy változás nem történt benne a régi verzióhoz képest, a szöveget kissé kipofoztam, egy-két reakciót átírtam, de semmi mást nem változtattam, nem is akartam változtatni. Ilyen volt a régi énem, ez is hozzám tartozott :D  
Megjegyzés 2: Ti hogy vagytok? Hogy bírjátok a mostani helyzetet? Remélem, mindenki jól van! Vigyázzatok magatokra!
Megjegyzés 3: Végén kulisszatitkok ;)
Jó olvasást!💖 További szép napot! 
 * * *